V úterý 11. prosince ráno vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku znovu. V čase 06:33 hodin vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 k dopravní nehodě mezi Tatrovicemi a Černavou. K zásahu míří také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Cestu k zásahu ztěžovalo silné sněžení a také částečná uzavírka mezi Vřesovou a Tatrovicemi. Po příjezdu obou jednotek na místo nehody, sokolovský velitel rozdává příkazy jednotkám k řešení nehody, kdy osobní vozidlo skončilo mimo komunikaci. Je provedeno protipožární opatření, zajištění vozidla proti pohybu, osvětlení místa zásahu a odřezání některých částí stromu. Po vyproštění havarovaného vozidla odtahovou službou se vracíme zpět na základnu.

Ve středu 5. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na dopravní nehodu osobního vozidla v Chodově. K zásahu, do ulice Nejdecká, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 14:34 hodin. K zásahu vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského sboru z centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Po našem příjezdu provádíme bezpečné ustavení zásahové techniky k zabezpečení místa zásahu, průzkum, protipožární opatření. Došlo k nehodě osobního vozidla, které se dostalo mimo komunikaci, kdy přerazilo jeden ze sloupů veřejného osvětlení. Řidič vozidla byl mimo vozidlo bez zranění.

V pátek 30. listopadu se v celém karlovarském kraji výrazně změnilo počasí. Od rána byla teplota pod bodem mrazu a do toho začalo pršet. Během dne se déšť ještě měnil na mrznoucí déšť. Na mnoha místech začala být velmi zhoršená situace, kdy docházelo k dopravním nehodám a to i s více vozidly najednou. Silná vrstva pokrývala jak silnice, tak i vše ostatní. Naše jednotka byla hned ráno vyslána k dopravní nehodě do Nového Sedla, místní části Loučky. Jízda trvala o poznání déle a muselo se jet pomaleji. Po příjezdu na místo nehody, kam vyslalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje dvě jednotky předurčené na řešení dopravných nehod, provádíme průzkum ke zjištění situace na místě. Je potvrzena nehoda osobního vozidla, které se při nehodě přetočilo přes střechu zpět na kola. Zraněné osoby byly mimo vozidlo.

Ve středu 28. listopadu v 14:58 hodin vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravných nehod. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Sokolov vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu, je na operační středisko potvrzena nehoda nákladního a osobního vozidla se zraněním jedné osoby. Provádíme protipožární opatření, předlékařskou první pomoc do dojezdu zdravotnické záchranné služby. Zabezpečení místa nehody provádí hlídka městské policie a hlídky Policie ČR. Silnice číslo 209 směrem na Božičany byla po celou dobu vyšetřování uzavřena.

V pátek 23. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na dopravní nehodu nákladního vozidla v katastru Karlových Varů. K zásahu, do karlovarské části Počerny na silnici od „vysílačky“, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 20:53 hodin. K zásahu zároveň vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 a technickým automobilem chemickým TA-L1CH a jednotka Sboru dobrovolných hasičů s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24. Při jízdě na místo zásahu se dozvídáme při poslechu radiokomunikace mezi operačním střediskem a první jednotkou na místě události, že se jedná o nehodu nákladního vozidla přepravující nebezpečné látky dle ADR.

V pondělí 19. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě hasičské jednotky na řešení dopravní nehody u Vintířova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 05:50 hodin. Výjezd k zásahu komplikovalo nepříznivé počasí, kdy na silnicích se tvořila ledovka. Po příjezdu na místo provádíme průzkum a je zjištěno, že došlo k nehodě osobního vozidla, které je mimo vozovku a na boku. Provádíme zajištění místa nehody, protipožární zajištění, osvětlování místa zásahu, ve spolupráci s Policií ČR usměrňujeme provoz na pozemní komunikaci. Na místo se dostavuje jednotka profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Sokolov. Její velitel přebírá velení u zásahu dle právních předpisů. Jelikož je následná situace již stabilizována, odesílá velitel zásahu naši jednotku zpět na základnu.