V neděli 27. května v čase 16:23 hodin vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu na dálnici D6. K nehodě osobního vozidla s přívěsem přepravující koně jsme vyjeli CAS 20/3400/210-S2T Tatra 815 TERRNo1. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov. Při nehodě se nikdo nezranil, koně byly v době příjezdů hasičů mimo převrácený přívěs, podle chovatelů byly v pořádku. Hasiči asistovali při vyproštění přívěsu, který zasahoval do jednoho jízdního pruhu. Provoz na dálnici D6 zcela zastavený během vyprošťování a překládání koní do náhradního přívěsu. Fotografie z místa nehody na webu zde.

V pátek 25. května pět minut před půl šestou ráno je vyhlášen poplach naší jednotce na dopravní nehodu s vyproštěním. Krajské operační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vysílá k nehodě tří osobních vozidel na silnici 222 v katastru karlovarské městské části Počerny dvě jednotky předurčené na řešení následků dopravních nehod na pozemních komunikacích. K nehodě vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T. Druhou jednotkou je profesionální jednotka z centrální hasičské stanice Karlovy Vary, která vyjela s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a velitelským automobilem VEA Toyota Hilux. Na místo nehody míří také další složky integrovaného záchranného systému a to policie ČR, zdravotnická záchranná služba a městská policie Karlovy Vary. V době našeho příjezdu na místě již zasahují profesionální hasiči. Je potřeba vyproštění jedné osoby z jednoho z havarovaných vozů. Postupujeme dle pokynů velitele zásahu a po vyproštění předáváme zraněnou osobu do péče zdravotnických záchranářů. Následně se vracíme na základnu.

V nočních hodinách ve čtvrtek 17. května byla na tísňovou linku ohlášena dopravní nehoda osobního vozidla v katastru obce Jenišov. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo v čase 01:40 hodin poplach pro dvě jednotky hasičů předurčených na řešení dopravních nehod na pozemních komunikacích. K zásahu vyráží také ostatní základní složky integrovaného záchranného systému. K mimořádné události, za železničním přejezdem P85, vyjíždíme v plném obsazení zásahového družstva s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T T815. Na místo nehody přijíždíme společně s jednotkou profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary. Průzkumem zjištěno, že došlo k nehodě osobního vozidla, které skončilo mimo pozemní komunikaci. Řidička se nacházela mimo havarované vozidlo nezraněna. Z vozidla vytékali provozní náplně. Jelikož situace na místě události byla stabilizována, jsme odesláni velitelem zásahu zpět na základnu s možností dalšího výjezdu.

V úterý 24. dubna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu v katastru obce Mírová u odbočky na Jenišov. K zásahu vyjíždíme v čase 07:47 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Tatra 815 TERRNo1. Na místo nehody zároveň míří i další základní složky integrovaného záchranného systému a to jednotka hasičů HZS z centrální stanice Karlovy Vary, hlídka Policie ČR a posádka zdravotnické záchranné služby. Po našem příjezdu na místo je potvrzena informace, že došlo k nehodě nákladního a osobního vozidla, kdy z nákladního vozidla se za jízdy uvolnila pneumatika z druhé řiditelné nápravy a zasáhla protijedoucí osobní vozidlo. Na místě nehody již zasahovala jednotka hasičů z Karlových Varů a posádka ZZS. U řidiče osobního vozidla došlo jen velmi lehkému zranění a byl především v šoku. Situace na místě události byla již stabilizována, a proto naši jednotku odeslal velitel zásahu zpět na základnu.

V úterý 10. dubna v 12:28 hodin vyhlásilo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na dopravní nehodu s vyproštěním osob. Na operační středisko byla nahlášena dopravní nehoda čtyř vozidel, kde je jedna osoba zaklíněna ve vozidle a je potřeba vyproštění. K zásahu na silnici první třídy číslo I/20 v karlovarské části Tašovice, je vyslána chodovská jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1, jednotka profesionálních hasičů ze stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 „Cobra“ a jednotka Tašovice s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 15 Renault Midlum.  Po našem příjezdu na místě již zasahovala jednotka profesionálních hasičů, zdravotnická záchranná služba a policie ČR. Zraněná osoba byla již péči zdravotnickým záchranářům. Situace v místě nehody byla z hasičského hlediska již stabilizována, proto velitel zásahu naší jednotku odeslal zpět na základnu.

Ve čtvrtek 22. března byla na krajské operační a informační středisko hasičů nahlášena dopravní nehoda v Mírové. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach pro dvě jednotky hasičů. Naše jednotky vyjela k nehodě osobního vozidla s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210- S2T a dopravním automobilem DA-L1 a to přímo z výcviku vyprošťování z havarovaných vozidel, v čase 15:50 hodin. Další jednotkou vyslanou k místu nehody byla jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3400/210-S2T Scania. Zároveň namísto zásahu míří složky Policie ČR a Zdravotnické záchranné služby. Po našem příjezdu na místo nehody, je potvrzeno na operační středisko, že došlo k nehodě osobního vozidla.