V sobotu 7. května došlo v Chodově k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Do ulice Husova vysílá operační středisko IZS dvě hasičské jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. Naší jednotku a jednotku profesionálních hasičů ze sokolovské centrální stanice HZS. Po našem příjezdu je průzkumem zjištěno, že došlo nehodě osobních vozidel, kdy jedno skončilo mimo vozovku. Ve vozidlech se již nikdo nenacházel, ale na základě zjištění zdravotního stavu zúčastněných osob, velitel zásahu povolává na místo zdravotnickou záchrannou službu. Z vozidel unikají provozní kapaliny a naše jednotka provádí protipožární opatření. Na místo přijíždí jednotka ze Sokolova a její velitel si přebírá velení u zásahu. Nadále se řídíme pokyny velitele zásahu. Po příjezdu ZZS na místo a splnění všech úkolů, se vracíme na základnu.