V úterý 31. října jsme vyjeli ke třem událostem. Všechny zásahy byly typu dopravní nehoda. Dvě byly se zraněním osob a jedna měla podtyp úklid vozovky. K první nehodě nás vyslalo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje v čase 10:38 hodin na dopravní nehodu osobního vozidla v katastru Vintířova. K nehodě jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815. Součastně na místo vyslalo operační středisko také jednotku profesionálních hasičů HZS ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. Na místě nehody je potvrzena informace o nehodě osobního vozidla, které skočilo na střeše mimo vozovku. Provádíme úkony dle pokynů velitele zásahu. Následně nás odesílá velitel zpět na základnu.

Při jízdě zpět od první nehody, zastavujeme ve Vintířově u nehody dvou osobních vozidel, kdy došlo ke zranění dvou osob. Provádíme rychlý průzkum a prvotní ošetření zraněných. Je informováno operační středisko HZS a je povolána zdravotnická záchranná služba a policie ČR. Jelikož vlivem nehody došlo k destrukci betonového sloupu elektrického vedení, je také prováděno zajištění sloupu proti pádu a povolána pohotovostní služba energetických závodů. K nehodě se dostavuje také jednotka hasičů ze Sokolova, která byla povolána od první nehody, kde byla již situace vyřešena. Na místo se dostavují další složky IZS. Je informován starosta Vintířova o narušení dodávky elektrické energie v místě kde došlo k nehodě. Velení zásahu přebírá velitel profesionální jednotky a my se řídíme jeho pokyny.

Ke třetí nehodě, ke které vyjíždíme tento den, nás vyslalo operační středisko IZS v čase 14:52 hodin. K nehodě osobního vozidla, které narazilo do lanových svodidel na silnici z Vřesové, směrem na Tatrovice, jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815. K zásahu vyjela také jednotka HZS stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. Po příjezdu zjišťujeme, že došlo k nárazu osobního vozidla do sloupku lanových svodidel. Řidič bez zranění, ale vozidlo bylo nárazem poškozeno. Provádíme zajištění místa nehody a usměrňování provozu na komunikaci. Po předání místa nehody policii ČR, se vrací obě zasahující hasičské jednotky zpět na své základny.

Příčiny všech nehod jsou předmětem vyšetřování.