Ve středu 31. ledna vyhlašuje v podvečer krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod na pozemních komunikacích. K dopravní nehodě dvou osobních vozidel v katastru Staré Chodovské vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T T815 TERRNo1 a jednotka HZS z centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Scania. Po příjezdu na místo události je proveden průzkum a potvrzeno, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních automobilů. Jednotka provedla zabezpečení místa zásahu, protipožární zabezpečení s odpojením akumulátoru a předlékařskou kontrolu osob. Nehoda si nevyžádala žádná zranění. Na místě již zasahovali příslušníci Policie ČR a strážníci městské policie Chodov. Po příjezdu jednotky HZS Sokolova, si místo zásahu po společném průzkumu přebírá velitel profesionální hasičů. Jednotka Chodov se na pokyn velitele zásahu následně vrací na základnu.