V pátek 9. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach dvěma jednotkám předurčeným na řešení následků dopravních nehod na pozemních komunikacích. K nehodě osobního vozidla se zraněním osoby v katastru obce Jimlíkov vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Tatra 815 TERRNo1 v čase 09:28 hodin. Operační středisko vyslalo na místo také jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3400/210-S2T Scania. Na místo přijíždíme jako první a již prvotním průzkumem při pohledu ze zásahové cisterny je vidět havarované vozidlo mimo komunikaci a zraněná osoba mimo vozidlo.

Jelikož jednotka profesionálních hasičů je hned za námi, ustanovujeme hasičské vozidlo podle pokynů našeho velitel k zabezpečení místa nehody. Provádíme zajištění bezpečnosti na pozemní komunikaci ve směru od Nové Role a jednotka HZS ve směru od Mírové. Zároveň provádíme protipožární opatření a jsme připraveni s poskytnutím předlékařské první pomoci zraněné osobě. To již nebude potřeba, protože ve stejné chvíli přijíždí na místo Zdravotnická záchranná služby se dvěma vozidly. Plníme pokyny velitele zásahu a následně jsme odesláni zpět na základnu, abychom byli připraveni k dalšímu možnému zásahu.