Ve čtvrtek 22. března byla na krajské operační a informační středisko hasičů nahlášena dopravní nehoda v Mírové. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach pro dvě jednotky hasičů. Naše jednotky vyjela k nehodě osobního vozidla s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210- S2T a dopravním automobilem DA-L1 a to přímo z výcviku vyprošťování z havarovaných vozidel, v čase 15:50 hodin. Další jednotkou vyslanou k místu nehody byla jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3400/210-S2T Scania. Zároveň namísto zásahu míří složky Policie ČR a Zdravotnické záchranné služby. Po našem příjezdu na místo nehody, je potvrzeno na operační středisko, že došlo k nehodě osobního vozidla.

To skončilo mimo komunikaci na střeše, řidička lehce zraněná se nacházela již mimo havarované vozidlo. Při nehodě došlo k poškození zábradlí u autobusové zastávky a k poškození lampy veřejného osvětlení. Na místě nehody jsme provedli zabezpečení místa nehody správným ustavením hasičských vozidel, protipožární opatření, poskytnutí předlékařské první pomoci zraněné osobě a usměrňování provozu na frekventované komunikaci. Na místo se mezi tím dostavují všechny povolané složky integrovaného záchranného systému. Zraněná osoba byla předána do péče zdravotníků. Po zdokumentování nehody příslušníky Policie ČR ze Skupiny dopravních nehod, se na místo dostavila odtahová firma a vyproštění a naložení havarovaného vozidla, se hasičské jednotky vrátili na své základny.