V pátek 10. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu dvou osobních vozidel v části obce Loučky, která patří pod Nové Sedlo. K zásahu vysílá operační středisko dvě jednotky předurčené na dopravní nehody s vysláním ještě jedné profesionální jednotky.  K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 12:41 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že došlo k nehodě dvou osobních vozidel, kdy v jednom vozidle zůstala zraněná osoba, která se nemůže sama dostat ven z vozidla.

Je poskytnuta předlékařská první pomoc. Na místo se dostavují jednotky HZS ze stanice Sokolov a ze stanice CHZ Sokolov i další základní složky integrovaného záchranného systému. Naše jednotka provádí také zajištění místa nehody, protipožární opatření. Zraněná osoba je předána do péče zdravotnické záchranné služby. Velení u zásahu si přebírá velitel profesionální jednotky a po splnění všech stanovených úkolů, jsme odesláni zpět na základnu.