Ve středu 10. října odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na dopravní nehodu s únikem plynu. K nehodě osobního vozidla součastně s hlášeným únikem plynu v Novém Sedle Loučkách vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 15:39 hodin. Na místo události současně míří také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu je zjištěno, že došlo k nehodě osobního vozidla, která narazilo do zaparkovaného vozidla, následně do rodinného domu a plynového domečku.

Na místě docházelo k masivnímu úniku plynu. V havarovaném vozidle je nalezena osoba, která utrpěla zranění neslučitelná se životem. Jsou prováděna rozsáhlá protipožární opatření s evakuací osob několika domů a prováděna opatření ke snížení rizika možného výbuchu plynu. Na místo jsou povoláni pracovníci dalších pohotovostních služeb, ale také například psycholog Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje s dalšími členy týmu krizové intervenční péče. Naše jednotka se po splnění všech stanovených úkolů a po stabilizování situace v místě zásahu s dalším vyloučením úniku plynu vrací na příkaz velitele zásahu zpět na základnu.