V pátek 30. listopadu se v celém karlovarském kraji výrazně změnilo počasí. Od rána byla teplota pod bodem mrazu a do toho začalo pršet. Během dne se déšť ještě měnil na mrznoucí déšť. Na mnoha místech začala být velmi zhoršená situace, kdy docházelo k dopravním nehodám a to i s více vozidly najednou. Silná vrstva pokrývala jak silnice, tak i vše ostatní. Naše jednotka byla hned ráno vyslána k dopravní nehodě do Nového Sedla, místní části Loučky. Jízda trvala o poznání déle a muselo se jet pomaleji. Po příjezdu na místo nehody, kam vyslalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje dvě jednotky předurčené na řešení dopravných nehod, provádíme průzkum ke zjištění situace na místě. Je potvrzena nehoda osobního vozidla, které se při nehodě přetočilo přes střechu zpět na kola. Zraněné osoby byly mimo vozidlo.

Z důvodu bezpečného pohybu hasičů v místě zásahu, musela být vozovka posypána sorbentem ke zlepšení adheze při pohybu. Druhá jednotka, kterou byla jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary, se na místo nehody dostavuje po jízdě, kdy postupně musela zastavit u několika dalších nehod dopravních prostředků. Zraněné řidičce a zraněnému dítěti byla do příjezdu zdravotnické záchranné služby poskytnuta předlékařská první pomoc. Po příjezdu Policie ČR se naše jednotka vrací obezřetně zpět na základnu.