Ve středu 5. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na dopravní nehodu osobního vozidla v Chodově. K zásahu, do ulice Nejdecká, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 14:34 hodin. K zásahu vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského sboru z centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Po našem příjezdu provádíme bezpečné ustavení zásahové techniky k zabezpečení místa zásahu, průzkum, protipožární opatření. Došlo k nehodě osobního vozidla, které se dostalo mimo komunikaci, kdy přerazilo jeden ze sloupů veřejného osvětlení. Řidič vozidla byl mimo vozidlo bez zranění.

Na místě společně s námi zasahuje hlídka městské policie, která provádí řízení dopravy v místě nehody. Na místo se dostavuje jednotka profesionálních hasičů ze Sokolova, hlídka Policie ČR a také je povolán zástupce technických služeb k zabezpečení veřejného osvětlení. Velitel sokolovských hasičů přebírá velení dle právních předpisů. Na místo se dostavuje Skupina dopravních nehod Policie ČR a po vyšetření nehody provádíme úklid uniklých látek společně s troskami havarovaného vozidla a lampy veřejného osvětlení. Po splnění všech úkolů jsme odesláni velitelem zásahu zpět na svoji základnu.