Ve čtvrtek 27. června odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na dopravní nehodu ve Staré Chodovské. K zásahu v chodovské části obce vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 14:44 hodin. Po příjezdu na místo je potvrzena nehoda jednoho osobního vozidla, kdy zraněná řidička byla vyproštěna svědky nehody před příjezdem hasičů. Provádíme zabezpečení místa nehody, protipožární opatření a předlékařskou první pomoc. Velitel zásahu povolává prostřednictvím operačního střediska zdravotnickou záchrannou službu. Při nehodě došlo k poškození oplocení blízkého domu, narušení betonového elektrického sloupu. Je prováděn další průzkum a v rámci něho také letecké možného úniku plynu z blízkého plynového uzávěru. Na místě spolupracujeme s Městskou policií Chodov a Policií ČR.

Na místo se dostavuje jednotka profesionálních hasičů ze sokolovské centrální stanice s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a také Zdravotnická záchranná služba s vozidly RZP a RV. Jednotka HZS ze stanice Sokolov se vrací na základnu. Na místo se dostavuje také pohotovostní služba energetické společnosti a my spolupracujeme se zajištěním poškozeného sloupu elektrické energie. Na místo nehody se dostavují také příslušníci Policie ČR ze Skupiny dopravních nehod a z HZS Karlovarského kraje velitel čety centrální hasičské stanice Sokolov. Naše jednotka se po splnění všech úkolů vrací na základnu krátce po půl páté odpolední.