Ve čtvrtek 4. července je na tísňovou linku ohlášena dopravní nehoda dvou osobních vozidel v ulici Karlovarská u čerpací stanice. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro dvě jednotky předurčených na dopravní nehody. Naše jednotka vyjíždí k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA. Zároveň na místo míří jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary. Po příjezdu na místo, kde se nachází hlídka městské policie a Policie ČR, je průzkumem zjištěno, že došlo k nehodě dvou osobních vozidel, jednotlivá vozidla jsou poškozena vzájemným střetem a nachází přibližně 100 metrů od sebe. Provádíme bezpečné ustavení zásahové techniky, protipožární opatření, kontrolu osob zda nedošlo ke zranění.

Žádná osoba nebyla zraněna, z havarovaných vozidel unikají provozní náplně. Po příjezdu profesionální jednotky si její velitel přebírá velení u zásahu a naše jednotka provádí stanovené úkoly a také řeší usměrňování provozu na frekventované komunikaci. Následně je provedeno úplné uzavření provozu v místě nehody. Jednotka HZS se vrací na základnu a policie provádí vyšetřování nehody, kdy použila také speciální skener k dokumentaci místa havárie. Po zadokumentování, odstranění použitého sorbentu a úklidu vozovky, se vracíme zpět na základnu.