V pátek 26. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu tří vozidel se zraněním osob na silnici číslo 222 směrem na Jenišov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 10:12 hodin. Na místo součastně míří základní složky integrovaného záchranného systému včetně jednotky Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary. Po příjezdu na místo jsou potvrzeny prvotní informace a naše jednotka je ponechána velitelem zásahu v záloze. Jelikož je situace již stabilizovaná, na místě zasahují záchranáři Zdravotnické záchranné služby i příslušníci Policie ČR ve spolupráci s profesionálními hasiči, jsme odesláni následně velitelem zásahu zpět na základnu.