V první polovině října vyjela naše zásahová jednotka ke třem událostem. Ve středu 9. října v 09:06 hodin vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach jednotkám v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár v podniku v Nejdku. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo, kde již zasahují další jednotky hasičů, je průzkumem zjištěno, že se jedná o vnitropodnikové cvičení pro zaměstnance.

Další výjezd jsme absolvovali o den později tedy 10. října, kdy jsme vyjeli na technickou pomoc, únik nebezpečné látky do ovzduší v Sokolově. Jednalo se o prověřovací cvičení složek integrovaného záchranného systému, podniku chemické výroby, krizového štábu města Sokolov, krizového štábu Karlovarského kraje a dalších spolupracujících orgánů povodí a životního prostředí. K tomuto zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 08:37 hodin.

Zatím poslední výjezd jsme absolvovali v v úterý 15. října, kdy Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, únik ropných produktů na pozemní komunikaci z osobního vozidla v katastru obce Jenišov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 13:19 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že se jedná o nehodu dvou osobních vozidel od sebe vzdálených 100 metrů. Provádíme protipožární opatření, zajištění místa nehody, kontrolu zdravotního stavu účastníků nehody. Nehoda se obešla bez zranění osob, ale došlo k většímu úniku ropných látek na silnici. Velitel zásahu žádá operační středisko o vyslání další posilové jednotky. Na místo nehody se dostavuje jednotka hasičů ze Staré Role. Po splnění všech úkolů, se obě jednotky v čase 15:43 hodin, vrací zpět na základnu.