V pátek 21. srpna v noci jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu s vyproštěním osob. K zásahu do Božičan k dopravní nehodě osobního vozidla jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 01:11 hodin. Na místě provádíme kardiopulmonální resuscitaci s použitím automatizovaného externího defibrilátoru. Další předlékařskou první pomoc, vyprošťování osob, transport osoby na palubu vrtulníku letecké záchranné služby a pátrání po osobách v terénu. Na místě jsme spolupracovali s jednotkou Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, Policií ČR, Zdravotnickou záchrannou službou a posádkou vrtulníku Letecké záchranné služby. V havarovaném vozidle cestovaly celkem čtyři osoby, dvě dokázaly vystoupit po nehodě bez pomoci, jedna osoba byla v autě zaklíněna a jedna bez známek života. Na základnu jsme se vrátili krátce před půl pátou ráno. Foto ze zásahu na webu HZS zde.