V pátek 21. srpna dopoledne jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje tento den již ke třetí dopravní nehodě. K zásahu na dálnici D6 na výjezdu směr Sokolov na 136 kilometr jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 10:06 hodin. Na místě nehody osobního vozidla se zraněním osob zasahujeme společně s jednotkou profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov, Policií ČR a Zdravotnickou záchrannou službou.

V průběhu zásahu se pár metrů před původní nehodou srazila další tři auta, jedno osobní, jedno nákladní  a jedna dodávka. Hasiči společně s policisty se tak přesunuly k aktuální nehodě a opět na místo povolali záchrannou službu. 

Foto z místa zásahu na webu HZS zde.