V neděli 26. září vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naši jednotku a jednotce Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary na dopravní nehodu se zraněním osob. K zásahu do Božičan vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 14:06 hodin. Na místo zásahu přijíždíme jako první a zjišťujeme, že došlo k nehodě motocyklu, při které se zranili dvě osoby. Poskytujeme předlékařskou první pomoc a provádíme protipožární zajištění.

Na místo se dostavuje jednotka HZS a posádka Zdravotnické záchranné služby. Zraněné osoby předáváme do péče zdravotnických záchranářů a spolupracujeme na dalším poskytování první pomoci. Velení zásahu přebírá velitel profesionální jednotky a my plníme další pokyny. Po transportování zraněných osob do sanitního vozidla se vracíme na základnu.