V pátek 10. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu dvou osobních vozidel v části obce Loučky, která patří pod Nové Sedlo. K zásahu vysílá operační středisko dvě jednotky předurčené na dopravní nehody s vysláním ještě jedné profesionální jednotky.  K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 12:41 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že došlo k nehodě dvou osobních vozidel, kdy v jednom vozidle zůstala zraněná osoba, která se nemůže sama dostat ven z vozidla.

K dalšímu zásahu ve středu 8. srpna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje v čase 12:04 hodin. Je ohlášen požár trávy u železničního svršku nedaleko železničního přejezdu P10274. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3200/400-S2Z. Po příjezdu na místo, kde již zasahují jednotky SDH Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania a jednotka HZS podniku Sokolovská uhelná s  cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815-7, je průzkumem zjištěno, že se jedná o požár malého rozsahu a síly a prostředky na místě dostačují k provedení likvidace požáru. Velitel podává informace na operační středisko a uhašení požáru se všechny jednotky vrací zpět na základnu.

Ve středu 8. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené k řešení dopravních nehod. K zásahu, kdy byla ohlášena dopravní nehoda se zraněním na silnici z Vintířova na Lomnici, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 07:07 hodin. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu je zjištěno, že došlo k nehodě osobního automobilu a cyklisty. Na místě zasahuje již jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov, hlídka městské policie Chodov, hlídka Policie ČR a posádka Zdravotnické záchranné služby. Provoz na pozemní komunikaci byl řízen policií a naše jednotka byla následně odeslána zpět na základnu.

V úterý 7. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár lesního porostu u Tatrovic. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 v čase 12:05 hodin. Po příjezdu na místo kde již zasahuje jednotka Hasičského záchranného sboru podniku Sokolovská uhelná s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30, dostáváme pokyny od velitele zásahu vytvoření dvou útočných proudů na frontě požáru. K tomu využíváme nedávno pořízený takzvaný D-systém, který se stále více osvědčuje při požárech v přírodním prostředí. K hašení bylo použito také smáčedlo a pro vyhledávání skrytých ohnisek byla použita termokamera. Po splnění všech úkolů a lokalizaci požáru byla jednotka na pokyn velitele zásahu odeslána zpět na základnu.

V sobotu 4. srpna naše jednotka na pokyn zřizovatele, zajišťovala na Staroměstské ulici 18. ročník Karlovarské Veterán Rallye věnované 100. výročí založení republiky. Zajišťovali jsme nejen bezpečný průjezd historických vozidel přes ulici Komenského a Staroměstskou, ale také soutěžní stanoviště s průjezdní kontrolu číslo 4, kde soutěžící pomocí dvou hadicových proudů "D" plnili speciální úkol v rámci dvoudenní akce.

V sobotu 4. srpna jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do ulice Náměstí ČSM vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 17:35 hodin. Po příjezdu, kde nás očekává hlídka policie, je zjištěn únik ropných látek z osobního automobilu vlivem technické závady na vozidle. Olejová skvrna byla v rozsahu 30x0,5 metru. Na pokyn velitele zásahu byl proveden úklid komunikace pomocí sorbentu. Po dobu zásahu byla komunikace uzavřena.