V úterý 11. prosince ráno vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku znovu. V čase 06:33 hodin vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 k dopravní nehodě mezi Tatrovicemi a Černavou. K zásahu míří také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Cestu k zásahu ztěžovalo silné sněžení a také částečná uzavírka mezi Vřesovou a Tatrovicemi. Po příjezdu obou jednotek na místo nehody, sokolovský velitel rozdává příkazy jednotkám k řešení nehody, kdy osobní vozidlo skončilo mimo komunikaci. Je provedeno protipožární opatření, zajištění vozidla proti pohybu, osvětlení místa zásahu a odřezání některých částí stromu. Po vyproštění havarovaného vozidla odtahovou službou se vracíme zpět na základnu.

Deset minut po půlnoci, v úterý 11. prosince, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach Pro několik jednotek dle požárního poplachového plánu na ohlášený požár v panelovém domě v Horním Slavkově. K zásahu určuje operační středisko techniku  JSDH Chodov CAS 20 Tatra 815 TERRNo1, JSDH Horní Slavkov CAS 20 T815 TERRNo1 a CAS 30 T815-7, jednotku HZS stanice Sokolov s CAS 20 T815 TERRNo1, AZ 32 Iveco a VEA Toyota, JSDH Loket s CAS 20 Renault Midlum. Po příjezdu první jednotky na místo zásahu a provedeném průzkumu je zjištěno, že došlo k zakouření společných prostor domu zplodinami hoření a jedná se o požár potravin na plynovém sporáku. Naše jednotka je následně operačním střediskem odvolána zpět na základnu ještě před dojezdem na místo zásahu. Otáčíme se v dolní části Horní Slavkova a míříme zpět do Chodova.

Ve středu 5. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na dopravní nehodu osobního vozidla v Chodově. K zásahu, do ulice Nejdecká, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 14:34 hodin. K zásahu vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského sboru z centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Po našem příjezdu provádíme bezpečné ustavení zásahové techniky k zabezpečení místa zásahu, průzkum, protipožární opatření. Došlo k nehodě osobního vozidla, které se dostalo mimo komunikaci, kdy přerazilo jeden ze sloupů veřejného osvětlení. Řidič vozidla byl mimo vozidlo bez zranění.

V pondělí 3. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na technickou pomoc, únik ropných produktů na pozemní komunikaci u Mírové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 09:29 hodin. K zásahu vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského sboru z centrální stanice Karlovy Vary. Po našem příjezdu dostáváme příkaz od velitele zásahu provést posyp sorbentem a odstranění zbytků ropné látky na úseku silnice mezi Mírovou a Chodovem. Po provedení odstranění kapalného uhlovodíku s UN číslem 1202 z povrchu komunikace, se vracíme na základnu.

V neděli 2. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na záchranu osob s AED. Na tísňovou linku Zdravotnické záchranné služby byl ohlášen nález osoby v bezvědomí v ulici Husova. K zásahu vyjíždějí všechny základní složky integrovaného záchranného systému a také městská policie Chodov. My vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a velitelským automobilem VEA- UL1 Škoda Octavia v čase 07:28 hodin. Po příjezdu na místo je zjištěno, že se jedná o osobu, která má zranění neslučitelná se životem. Na místě zásahu spolupracujeme s Policií ČR.

V sobotu 1. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár stromů ve Vintířově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 00:21 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že se jedná o požár tůjí po pádu kabelu elektrického napětí. Požár byl likvidován ve spolupráci s jednotkou Vintířov. Na místo byl povolán technik pohotovostní služby energetiků. Naše jednotka se vrací na základnu a na místě zásahu zůstává jednotka SDH Vintířov společně s hlídkou Policie ČR.