V pátek 21. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K zásahu do ulice Revoluční vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 00:22 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem potvrzeno, že dochází k úniku vody z jednoho z bytů. Jednotka provedla uzavření všech hlavních uzávěrů na vodu i topení v domě a vypnutí jističů přívodu elektrické energie v patře kam vody tekla. Přes policii byl kontaktován majitel bytu, který se dostavil na místo.

V neděli 16. června dopoledne jsme vyjeli ke třem zásahům. Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje první poplach v čase 09:55 hodin a to na technickou pomoc, odstranění stromů. K zásahu na Kostelní stezku vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává hlídka městské policie, odstraňujeme jeden strom.

Krátce po návratu na základnu je nám vyhlášen poplach opět. Znovu na technickou pomoc, odstranění stromu. K zásahu v ulici Staroměstská vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 10:15 hodin. Na místě je zjištěna odlomená větší větev u schodiště kostela.

Ke třetímu dopolednímu zásahu vyjíždíme s CAS 30 v čase 11:12 hodin a to do ulice U Koupaliště. V této ulici bylo ohlášeno, že ve starém vypuštěném bazénu se nachází liška a nemůže ven. Po našem příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že liška radši utekla sama.

V sobotu 15. června vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS při pátrání po pohřešované osobě v terénu. K zásahu vyjíždí určené hasičské jednotky i se speciální technikou. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 18:18 hodin. Po příjezdu na místo zásahu, kterému velí Policie ČR, jsme určeni do pátrací skupiny společně s příslušníky PČR. Je nám stanoven prostor pátrání, který je prohledáván v rojnici s využitím systému Gina. Pátrání bylo neúspěšné a pohřešovaná osoba nebyla v terénu nalezena. Na základnu se vracíme krátce před desátou hodinou večerní.

V sobotu 15. června vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na technickou pomoc, odstranění stromu. Na tísňovou linku byl ohlášen pád stromu na pozemní komunikaci v Mírové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 15:04 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že se nejedná o strom, ale o menší větev, kterou ze silnice někdo odstranil ještě před příjezdem hasičů.

V pátek 14. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach několika jednotkám na ohlášený požár v karlovarské ulici Rosnická. Na tísňovou linku TCTV 112 byl ohlášen požár skladovací haly. Operační středisko vysílá na místo požáru jednotku HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotku SDH Chyše, která v tu dobu byla jako stážující jednotka u karlovarských hasičů, jednotku SDH Ostrov, jednotku SDH Stará Role a naší jednotku. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 18:50 hodin. Po příjezdu na místo jsme velitelem zásahu ponecháni v záloze a následně po ohlášení lokalizace požáru nás velitel odesílá zpět na základnu.

V úterý 11. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce dopoledne ještě jednou. K zásahu odstranění úniku ropných látek na pozemní komunikaci v ulici Dukelských Hrdinů vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 10:30 hodin. Po příjezdu na místo je uniklá látka odstraněná sorbčním prostředkem. Po odstranění použitého sorbentu jsme informování operačním střediskem o dalším úniku provozních látek z osobního vozidla v ulici Vančurova. Po příjezdu na místo zjišťujeme, že došlo k úniku brzdové kapaliny. Po odstranění úniku se vracíme na základnu.

V úterý 11. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění nebezpečí v ulici Hrnčířská. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 09:03 hodin. Po příjezdu na místo je zjištěna uvolněná část plechové střechy na hale bývalé sklárny. Velitel zásahu povolává přes operační středisko na místo výškovou techniku se záchranným košem.  Krajské operační a informační středisko vysílá na místo automobilový žebřík AZ 32 Iveco Magirus z centrální hasičské stanice Sokolov. Po příjezdu žebříku byla plechová část střechy odstraněna pomocí rozbrušovací pily.

V pondělí 10. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu v ulici U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 19:46 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává hlídka Policie ČR a hlídka městské policie, provádíme průzkum. V bytě v přízemí je přes okno potvrzena zraněná osoba. Zahajujeme technické otevírání vstupních dveří do bytu a zároveň také pokus o vstup přes okno. Jako první je v bytě skupina vstupující přes okno. Velitel zásahu přes operační středisko povolává zdravotnickou záchrannou službu a zároveň je poskytována předlékařská první pomoc. Po příjezdu zdravotnických záchranářů pomáháme s ošetřováním zraněné osoby. 

V neděli 9. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů, nebezpečně nakloněný sloup elektrického vedení. K zásahu v ulici Nejdecká vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 18:06 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem a další spoluprací složek zjištěno, že se nejedná o sloup elektrického vedení, ale o telefonní sloup. Přes operační středisko je informována telefonní společnost. Na místo je vyžádána výšková technika naší jednotky a po dohodě s majitelem telefonního vedení je sloup odstraněn.

V sobotu 8. června vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na záchranu osoby s prostředky AED. K zásahu do Nové Role, kde má být v ohrožení dvouleté dítě, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 14:26 hodin. Na místo zásahu součastně míří také posádky Zdravotnické záchranné služby a místní jednotka dobrovolných hasičů Nová Role. Po našem příjezdu na místo události zjišťujeme, že osoba je již v péči zdravotnických záchranářů ZZS. Velitel informuje operační středisko a nařizuje návrat na základnu.

V pátek 7. června, v době kdy zajišťujeme část programu branného dne pro základní školy na stadionu ŠAK, vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc spolupráci se složkami IZS. K zásahu v ulici Karlovarská vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 11:24 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává posádka Zdravotnické záchranné služby ze střediska Sokolov, provádíme bezpečné ustavení zásahového vozidla a ve spolupráci se zdravotnickými záchranáři připravujeme zraněnou osobu k transportu. Následně společně provádíme transport osoby na nosítkách v členitém prostoru domu za přímé účasti jednoho z rodinných příslušníků. Do odjezdu záchranářských vozidel usměrňujeme provoz na pozemní komunikaci.