V listopadu 2010 vyjížděli chodovští hasiči celkem ke 14 událostem. V tomto měsíci převládaly celkem v 7 případech zásahy technického charakteru (dopravní nehoda dvou osobních vozidel na Vřesové – 3 zranění, dopravní nehoda dvou kamiónů za Novým Sedlem u hřbitova – vyproštění osoby, asistence při vyproštění havarované cisterny s kyslíkem u dolu Jiří, nouzové otevření bytu ve Vřesové – nalezena mrtvá osoba, nouzové otevření bytu Chodov Jiráskova ulice – zraněná osoba, 2 x únik ropného produktu v Chodově v Luční ulici, Tyršově ulici). Statistiky požárů rozšířilo celkem šest požárů (odpadkový koš u Tipa v Chodově, kontejner Vančurova ulice Chodov, odpad v obytné výškové budově v Sokolově, zahradní chatka v K.Varech - Doubí, rodinný dům v Nejdku, velmi nebezpečný požár výškové obytné budovy v K.Varech Drahovicích). V jednom případě byla chodovská jednotka prověřena při cvičení – simulovaný požár ve společnosti STAV- elektro s. r. o.

 Jak jsem již informoval v minulém čísle zpravodaje, Sbor dobrovolných hasičů v Chodově bude organizovat již tradiční Hasičský ples. Termín této významné události byl stanoven na 12. února 2011 a bude se konat ve velkém sálu KaSS v Chodově od 20:00 h. Lístky bude možné zakoupit v předprodeji KaSS od 18. ledna 2011. Tímto si dovoluji všechny občany Chodova srdečně pozvat na tuto tradiční společenskou událost.