Jaro se blíží a tak i na chodovské hasičské zbrojnici bylo nutné provést jarní úklid po dlouhé zimě. Jarního uklízení se v sobotu 19. března zúčastnili členové všech věkových kategorií z našeho sboru. V rámci úklidu proběhlo stěhování hasičského materiálu a historického hasičského vozidla Tatra 805 „Kačena“ z provizorního stání ze Spartaku na naší zbrojnici. Úklid probíhal v pohodové atmosféře v hojném počtu. Uklizen byl nejen interiér zbrojnice, ale i plocha před hasičskou stanicí a budovou městské policie. Za slunečného počasí se skončilo v časném odpoledni s pocitem dobře odvedené práce. Ti, kteří se nemohli zúčastnit, budou mít příležitost zase jindy, jelikož práce je u hasičů vždycky dost. Takže 21. března může začít kalendářní jaro, protože Sbor dobrovolných hasičů v Chodově je na příchod jara připraven.