V sobotu 6.8.2011 bojovali v prostorách BVC Chodov družstva složená z členů sboru o vítězství v plážovém volejbalu. V deštivém období letošního léta nám přálo počasí a tato sobota byla naštěstí slunečná. Za dobré nálady se čtyři tříčlenná družstva utkala každé s každým. Výsledková tabulka na konci nekompromisně ukázala na vítěze.

Výborně sehraní volejbalisti, ve složení Tomáš, Kaly a Mičl zvítězili. Na paty jim šlapalo družstvo Kišák, Žaneta a Šťáva. Třetí místo zbylo pro družstvo Džejdý, Lucka a Martin. A na bramborové pozici zůstali Maxík, Alenka a Herbert. Dobrá nálada s koncem turnaje neskončila a krásný den pokračoval posezením u krbu v prostorách zbrojnice. Děkujeme za zapůjčení volejbalových kurtů panu Turečkovi a panu Zouharovi. Poděkování patří i hlavnímu organizátorovi turnaje Petru Maxovi za bezproblémovou organizaci.