V listopadu 2011 vyjížděli chodovští hasiči celkem k 5 událostem. Jednou zasahovali při dopravní nehodě dvou osobních vozidel v Mírové, nehoda se obešla bez zranění. Ve dvou případech se jednalo o menší požáry odpadu (kabely a starý kočárek) za rybníkem Račák a za garážemi v Horní ulici. Dále jednotka provedla nouzové otevření bytu ve Staroměstské ulici. Zde bylo vážné podezření, že uvnitř je zraněná osoba, které se naštěstí nepotvrdilo, uživatel pouze velmi tvrdě spal. V jednom případě byla chodovská jednotka prověřena při závěrečném přezkoušení znalostí členů jednotky během cvičení v objektu bývalé kotelny v Chodosu. O této akci se více dočtete na tomto místě.

Z činnosti sboru. V současné době je již ukončená letošní hasičská sportovní sezóna, avšak zimní příprava všech sportovních kolektivů probíhá nadále v tělocvičně. Naše mládežnické družstvo podniklo se svými vedoucími velmi příjemný výlet do pražského multikina. Jak jsem již informoval, Sbor dobrovolných hasičů v Chodově bude organizovat již tradiční Hasičský ples. Termín této významné události byl stanoven na 11. února 2012 a bude se konat ve velkém sálu KaSS v Chodově od 20:00 h.