I letos na Štěpána uspořádal náš sbor turnaj ve stolním tenise. Již od ranních hodin připravoval hlavní pořadatel Pavel prostory na hasičské zbrojnici k letošnímu souboji. Devět zkušených hráčů se rozlosovalo do tří skupin, z každé postupovali pouze dva do semifinále. Ze šesti semifinalistů pak postoupili tři borci do finále. Na začátku turnaje se hrálo celkem klidně, ale čím blíže bylo k finálovému boji, tím se stupňovala intenzita hry.

V boji o velké finále obsadil krásné třetí místo pořadatel turnaje Pavel Kot. Zároveň Pavlovi děkujeme za uspořádání vánočního turnaje. Ve velmi vyrovnaném finálovém zápase Pergloše a Šťávy, si nakonec druhé místo odnesl Jiří Pergler starší a na vítězné pozici se nečekaně umístil Jiří Szewieczek. Sláva vítězům, čest poraženým a tentokrát se těšíme na napínavou hru v příštím roce 2012.