V pátek 8. září v 18:52 hodin vyhlásilo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu do ulice U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20. Po příjezdu na místo zjišťujeme všechny dostupné informace od přítomných hlídek městské policie a Policie ČR a oznamovatele. Je potřeba otevřít byt, kde má být osoba, která neotevírá a je pravděpodobně ohrožena na životě. Na místě je oznamovatelka, která má klíč, ale nelze odemknout, klíč je ze zevnitř bytu. Na základě všech informací velitel zásahu rozhodl o otevření bytových dveří pomocí sady RESCOP-D s připravenou možností nouzového otevření a vstupu do bytu přes okno. Otevření dveří bylo úspěšné a do bytu první vstupuje hlídka policie ČR a po té určení hasiči se zdravotnickým vybavením. Byla nalezena uživatelka bytu v bezvědomí. Hasiči okamžitě zahajují úkony neodkladné předlékařské první pomoci a velitel zásahu okamžitě povolává prostřednictvím hasičského operačního střediska na místo zdravotnickou záchrannou službu. Jednotka hasičů předává přes krajské operační a informační středisko hasičů informace o zdravotním stavu a zjištěných skutečnostech na zdravotnické operační středisko. Jednotka byla zdravotnickým operačním střediskem poučena o dalším postupu poskytnutí předlékařské pomoci. Vyčkáváme příjezdu posádek zdravotnické záchranné služby a následně je zraněná osoba předána do péče zdravotníků.