Ve středu 18. října vyjela naše jednotka na příkaz krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení v ulici Jiráskova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210- S2T v čase 12:51 hodin. Po příjezdu na místo je potvrzena na operační středisko informace, že je potřeba otevřít byt, kde se má nacházet starší osoba, která se neozývá. Na místo zásahu vyslalo operační středisko také automobilový žebřík se záchranným košem ze sokolovské stanice HZS. Naši hasiči mezi tím provádějí na příkaz velitele zásahu nouzové otevření vchodových dveří. To se po krátké době daří a uvnitř bytu je nalezena osoba, které poskytujeme předlékařskou první pomoc a následně ji předáváme do péče lékaře zdravotnické záchranné služby.