V pondělí 23. října vyhlásilo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na typ události záchrana zvířat. K zásahu do ulice Okružní, kde má být v potoce uvězněná srna vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 15:43 hodin. Po našem příjezdu na místo, zjišťujeme kde přesně se má srna nacházet. Oznamovatel události uvedl, že srna se pohybuje v korytu potoka směrem po proudu potoka. Srna byla nalezena a členové jednotky postupnou rojnicí směřují pohyb srny proti směru proudu do místa, kde sama opustila koryto směrem do ulic města. Následně byl proveden neúspěšný odchyt. Městská policie, která po celou dobu spolupracovala s hasiči na úspěšném řešení, provedla kontrolu pohybu do doby, dokud se srna nedostala do volné přírody.