Ve čtvrtek 11. ledna odpoledne vyhlásilo krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje opět poplach pro chodovskou jednotku. Naše jednotka byla vyslána na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor do ulice Smetanova. K zásahu vyjíždíme v čase 12:31 hodin s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 „2T“. Po příjezdu na místo události zjišťujeme od oznamovatelky, že v bytě se má nacházet osoba, která neotevírá a je podezření na ohrožení života. Je slyšet zvuk pohybu osoby za dveřmi. Provádíme otevření bytových dveří pomocí speciálního nástroje Rescop-D. Uvnitř bytu je nalezena osoba při vědomí se zdravotními problémy. Poskytujeme předlékařskou první pomoc a velitel zásahu povolává přes operační středisko na místo zdravotnickou záchrannou službu. Po příjezdu zdravotnických záchranářů je zraněná osoba předána do jejich péče.