V úterý 27. února dopoledne byla na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyžádána Policií ČR spolupráce při zásahu složek Integrovaného záchranného systému. Bylo vyhlášeno pátrání po pohřešované osobě z Lokte. Operační středisko hasičů vyslalo na místo několik jednotek hasičů i se speciální technikou. Naše jednotka vyjela k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 10:53 hodin. Rozsáhlé pátrací akce se zúčastnilo několik desítek policistů s hasiči. Na místo vzlétl i policejní vrtulník s termovizí. Hasiči nasadili nejen hasiče pro pěší pátrání v terénu, ale také terénní čtyřkolky a velitelko-spojovací automobil se systémem Gina. Do pátrací akce, za špatných klimatických podmínek, bylo v jejím průběhu nasazeno více jak 40 policistů, policejní psovod a více jak 30 hasičů ve společných rojnicích, kteří pročesávali okolí Lokte. Pohřešovanou ženu nalezla jedna s kombinovaných skupin policistů a hasičů bez známek života. Pátrací akce byla kolem 15. hodiny ukončena.

Video ze zásahu zde (zdroj PČR/YouTube)