Všichni hasiči, kteří při zásahové činnosti řídí hasičskou techniku, musí absolvovat pravidelné školení řidičů. Stejně je tomu i u naší jednotky. Jedno takové školení bylo naplánováno ve specializovaném pracovišti tento pátek 9. března. Ale ještě než školení začalo, vyhlásilo operační a informační středisko integrovaného záchranného systému Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu do ulice Jiráskova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 07:50 hodin. Po příjezdu na místo spolupracujeme s hlídkou městské policie a následně i hlídkou Policie ČR. Spoluprací všech zasahujících jsou získány náhradní klíče od bytových dveří a byt je otevřen bez poškození. Jedním z negativních prvků zásahu, bylo špatně zaparkované osobní vozidlo na místě, kde je to dopravní značkou zakázáno. Věc dále řešila městská policie.