V úterý 19. června vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu na křižovatku ulic Školní a Hlavní, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Tatra 815 TERRNo1 v čase 14:04 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás očekává hlídka městské policie a Policie ČR, je zjištěno, že jde o olejovou skvrnu na chodníku a silnici. Od policie získáváme informaci, že neznámé vozidlo po výjezdu z parkoviště prorazilo o obrubník olejovou vanu. Olejová skvrna pokračuje dále až do ulic Tovární a Luční v délce 1 km.

Provádíme posyp určeným sorbčním prostředkem. V ulici Luční, kde olejová skvrna končila, bylo nalezeno na parkovišti osobní vozidlo, pod kterým byla nalezena menší olejová skvrna již s vaničkou pro zachycení oleje. Jednotka provedla posyp a velitel zásahu předal místo zásahu hlídce Policie ČR, která na místo přivolala Skupinu dopravních nehod Policie ČR, protože se jednalo o dopravní nehodu dle právních předpisů.