V úterý 6. listopadu odpoledne, jsme vyjeli s velitelským automobilem VEA-L1Z Škoda Octavia a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Tatra 815 TERRNo1 na záchranu osoby do ulice Budovatelů. Po příjezdu na místo, kde již zasahovala hlídka městské policie, pokračujeme v kardiopulmonální resuscitaci s nasazením automatizovaného externího defibrilátoru.  Na místo se dostavuje hlídka Policie ČR, Zdravotnická záchranná služba. Na místo události se dostavují rodinní příslušníci zachraňované osoby, které si přebírají členové krizové intervenční péče chodovských bezpečnostních a záchranných složek k poskytnutí psychosociální pomoci. Na místo události se dostavuje také člen krizové intervenční péče Hasičského záchranného sboru a psychologický intervent Policie ČR. Lékař konstatuje úmrtí zachraňované osoby. Chodovská jednotka spolupracuje s policií a plní další úkoly hasičského velitele. Celkově zásah hasičů trval přes čtyři hodiny.