Ve středu 19. prosince v noci vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Luční vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 00:46 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává hlídka Policie ČR a hlídka Městské policie, je proveden průzkum. V jednom z bytů je osoba, která volá o pomoc. Komunikuje se záchranáři přes uzavřené dveře s tím, že upadla a nemůže se zvednout. Velitel zásahu rozhoduje o násilném otevření dveří do bytu. Zároveň je připraven nástavkový žebřík k případnému náhradnímu vstupu přes okno. Na místo zásahu byla mezitím povolána Zdravotnická záchranná služba. Po otevření dveří do bytu vstupují policisté společně se zdravotníky. Zraněnou osobu si přebírají do péče zdravotníci a naše jednotka se vrací na základnu.