Ve středu 9. ledna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na technickou pomoc, odstranění stromu u Tatrovic. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 07:31 hodin. Po příjezdu na místo je bezpečně ustavena zásahová technika k zabezpečení místa zásahu, je proveden průzkum a velitel zásahu oznamuje na operační středisko, že se jedná se o strom, kdy část zasahuje do vozovky a hrozí pádem. Provoz na komunikaci je uzavřen a velitel zásahu požaduje na místo výškovou techniku a hlídku Policie ČR. Naše jednotka po příjezdu automobilového žebříku jednotky Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov, odstraňuje ve spolupráci s příslušníky HZS narušený strom.