V sobotu 26. ledna, ihned po návratu od nehody v Mírové, je nám vyhlášen poplach znovu. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu do ulice 1. máje vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 08:22 hodin. Po příjezdu na místo zásahu jsou zjišťovány potřebné informace. Je potřeba otevřít byt osoby, která v bytě upadla a nemůže vstát a otevřít dveře zdravotnickému personálu domácí péče. Velitel zásahu si na místo povolává naší výškovou techniku a to automobilový žebřík bez záchranného koše. Po příjezdu AZ 30 se hasiči dostávají na balkon bytu a pomocí speciálních nástrojů otevírají vstup do bytu. Je nalezena osoba, která není zraněna. Jsou otevřeny vchodové dveře a osoba je předána do péče zdravotní sestry domácí péče.