Ve čtvrtek 14. března odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce opět na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do ulice Boženy Němcové vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 13:15 hodin. Po příjezdu na místo je zjištěno, že došlo k znečištění ulici místní komunikace ulic Boženy Němcové a 1. máje. Naftová skvrna vlivem silného deště smývána do městské kanalizace. Velitel zásahu předává informace na operační středisko a požaduje informování správce kanalizace. Zároveň informuje místní čistírnou odpadních vod a povolává zástupce technických služeb. Při zásahu spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a hlídkou městské policie. Po ukončení činnosti na místě zásahu jsme odesláni operačním střediskem k dalšímu zásahu do ulice Tovární.