Poslední dny vyjíždíme skoro každý den. K dalšímu zásahu jsme vyjeli v pondělí 15. Dubna. Na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje je přijata informace o zavalení osoby stavebním materiálem v jedné z karlovarských firem. Operační středisko okamžitě vyhlašuje poplach pro čtyři družstva hasičů. Na místo události okamžitě vyjíždí další základní složky integrovaného záchranného systému. Naše jednotka vyjíždí k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRA v čase 14:44 hodin. Jako první jsou na místě dvě družstva hasičů jednotky Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Karlovy Vary a hned za nimi dvě posádky zdravotnické záchranné služby. Chodovská jednotka je již na okraji Karlových Varů, když dostává od operačního střediska informaci, že osoba je již zachráněná a v péči zdravotníků. Následně jsme operačním střediskem odesláni zpět na základnu.