V neděli 19. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Luční, kam míří všechny základní složky integrovaného záchranného systému, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 15:24 hodin. Po příjezdu na místo zásahu spolupracujeme s hlídkami městské policie a Policie ČR. Z bytu v panelovém domě je slyšet osoba volající o pomoc. Provádíme nouzové otevření bytu a nacházíme zraněnou osobu. Abychom mohli poskytnout předlékařskou první pomoc do příjezdu zdravotnické záchranné služby, musíme provést demontáž vnitřního zařízení bytu. Po příjezdu zdravotnických záchranářů předáváme zraněnou osobu do jejich péče.