V pondělí 20. května je na tísňovou linku TCTV 112 ohlášen počínající požár nákladního automobilu na dálnici D6 na 133, 5 kilometru ve směru z Karlových Varů na Sokolov. Informace je okamžitě předána na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje a na Integrované operační středisko Policie Karlovarského kraje. Operační středisko hasičů vyhlašuje poplach pro tři družstva dle předurčenosti. K zásahu vyjíždí krátce po šesté hodině ranní naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Jako první je na místě jednotka profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary se zásahovými vozidly CAS 20 Scania a CAS 20 Tatra TERRNo1. Průzkumem je zjištěno, že k požáru nedošlo, ale jednalo se o technickou závadu na brzdovém systému s velkým vývinem kouře. Na místě zásahu byla učiněna opatření proti vzniku požáru a operační středisko po obdržení všech důležitých informací, odvolalo naší jednotku zpět na základnu.