V neděli 16. června dopoledne jsme vyjeli ke třem zásahům. Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje první poplach v čase 09:55 hodin a to na technickou pomoc, odstranění stromů. K zásahu na Kostelní stezku vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává hlídka městské policie, odstraňujeme jeden strom.

Krátce po návratu na základnu je nám vyhlášen poplach opět. Znovu na technickou pomoc, odstranění stromu. K zásahu v ulici Staroměstská vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 10:15 hodin. Na místě je zjištěna odlomená větší větev u schodiště kostela.

Ke třetímu dopolednímu zásahu vyjíždíme s CAS 30 v čase 11:12 hodin a to do ulice U Koupaliště. V této ulici bylo ohlášeno, že ve starém vypuštěném bazénu se nachází liška a nemůže ven. Po našem příjezdu na místo bylo průzkumem zjištěno, že liška radši utekla sama.