V sobotu 29. června, v době kdy většina obyvatel města v klidu spí, vyhlašuje Krajské operační a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu v ulici U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 04:29 hodin. Po příjezdu na místo je proveden úklid pomocí sorbentů. Následně se přesouváme do ulice Tovární, kde je proveden úklid další olejové skvrny a je nalezen původce znečištění. Jednalo se o únik z osobního automobilu, kdy majitel se snažil zamezit šíření uniklého oleje, nicméně se osobně na místě nenacházel. Dalším průzkumem bylo zjištěno, že k úniku docházelo již z ulice Dukelských Hrdinů. Celkem jsme provedli úklid na čtyřech místech ve městě. Zásah trval celkově přes hodinu.