Ve středu 31. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Husova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 12:35 hodin. Po příjezdu na místo je zjištěno, že je potřeba otevřít byt, kde za dveřmi leží zraněná osoba, která komunikuje. Do bytu vstupujeme vybaveni zdravotnickým batohem a dalšími prostředky první pomoci společně s Policií ČR přes okno.

Uvnitř je nalezena zraněná osoba, které okamžitě poskytujeme předlékařskou první pomoc. Velitel zásahu povolává přes hasičské operační středisko na místo Zdravotnickou záchrannou službu. Po příjezdu zdravotnických záchranářů a základním vyšetřením a ošetřením, přenášíme osobu na nosítkách do sanitního vozidla.