Ve středu 13. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS. K zásahu spolupráce s Policií ČR při pátrání po pohřešované osobě v Kraslicích vyjíždíme s dopravním automobilem DA-L1Z v čase 08:12 hodin. Pátrání po pohřešované osobě probíhalo v terénu na Kraslicku již v nočních hodinách, kdy na místě byly jiné jednotky hasičů. Po příjezdu na místo shromaždiště zasahujících složek, čekáme na pokyny velitele zásahu. Tím je dle zákona, při tomto druhu zásahu, vždy příslušník Policie ČR. Policie ČR provádí další úkony prověřování možného výskytu osoby i mimo spolupráci s hasiči. Po našem příjezdu jsou policií ověřovány další informace. Po získání informací o pohybu osoby, je zásah v Kraslicích ukončen s pozitivním výsledkem.