V úterý 19. listopadu odpoledne členové naší jednotky viděli ležet dítě na chodníku před školní jídelnou v ulici Smetanova. Velitel jednotky nahlašuje na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje výjezd jednotky s velitelským automobilem VEA Škoda Octavia v počtu 1+1 se zdravotním vybavením k poskytnutí předlékařské první pomoci. Na místě kolemjdoucí obyvatelé již volali zdravotnickou záchrannou službu na tísňovou linku 155. Tuto informaci ověřuje náš velitel přímo na Zdravotnickém operačním středisku.  Naši hasiči poskytují první pomoc chlapci, který byl zraněn, ale při vědomí.  Do příjezdu posádky záchranné služby sledujeme životní funkce zraněného chlapce a po příjezdu zdravotnických záchranářů, předáváme osobu se sdělením dosavadního poskytování první pomoci do jejich péče.