Ve čtvrtek 11. června vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 13:44 hodin. Na výjezdovém lísku byla uvedena adresa místa události Karlovy Vary Doubí. Operační středisko nás hned po výjezdu informuje, že na místě zasahuje jednotka Tašovice a velitel čety stanice Karlovy Vary Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. Dostáváme informaci, že únik nafty je v rozsahu z Doubí přes Jenišov až po křižovatku na Mírovou. Dostáváme za úkol provést odstranění nejhůře zasažených míst od Mírové směrem na Jenišov. Krajské operační a informační středisko vyžádalo spolupráci správce komunikací, a to firmy Údržba silnic Karlovarského kraje a AVE. Naše jednotka po splnění úkolů dostává z operačního střediska informace o možném původci s úkolem zjištění důvodů úniku ropného produktu. Nakonec bylo nalezeno nákladní vozidlo, kde byla zjištěna technická závada na palivové soustavě.