V pátek 7. srpna jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 22:06 hodin na ohlášený požár ve výškové budově v ulici Náměstí ČSM. Na místo jsou vyslány také jednotka HZS ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus a jednotka SDH Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania. Jednalo se o požár potravin při vaření, kdy uživatelku bytu odvezla Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje do nemocnice. K žádné škodě nedošlo. Komplikací při zásahu byla špatně a nevhodně zaparkovaná osobní vozidla u domu i v přilehlých ulicích.