V pondělí 12. října vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce ještě před půlnocí, a to na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu do ulice Čs. odbojářů jsme vyjeli s cisternovou automobilovou cisternou CAS 30 Tatra 815 TERRA a automobilovým žebříkem v čase 23:48 hodin. Při jízdě k zásahu byl komplikovaný průjezd ulicí ČSO na křižovatce u č.p. 919 z důvodu nevhodně parkujících vozidel. Členové jednotky musely k místo zásahu doběhnout a zásahová cisterna dorazila na místo až později. Automobilový žebřík musel použít jinou trasu, a to i ulicí v protisměru. Na místě zásahu nás očekávala hlídka městské policie a posádka Zdravotnické záchranné služby. Provádíme nouzové otevření bytu a zraněnou osobu si přebírají do péče zdravotničtí záchranáři.