Ve středu 24. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky hasičů na technickou pomoc, únik plynu do ovzduší. K zásahu do ulice Nám. 9. května vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 11:49 hodin. Na jsou zároveň vyslána jednotka středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Vintířov. Jako první se na místo dostavují hlídka městské policie a hlídka Policie ČR, která je v současnosti doplňovaná příslušníky Vojenské policie. Na místě průzkumem zjišťujeme, že došlo k manipulaci s ovládáním plynového spotřebiče malým dítětem v jednom z bytů. Měřením koncentrací nebyly naměřeny žádné nebezpečné hodnoty. Bylo provedeno odvětrání bytu. Událost se obešla bez zranění.