V pátek 26. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, transport pacienta pro ZZS. K zásahu do ulice U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 07:17 hodin. Na místě nás očekává posádka Zdravotnické záchranné služby. Po získání informací od zdravotnických záchranářů spolupracujeme při ošetřování pacienta a jeho přesun do vakuových nosítek. Náš velitel požaduje na operační středisku vyslání automobilového žebříku. Na místo vyjíždí chodovský automobilový žebřík AZ 30 Iveco Magirus. Po jeho příjezdu provádíme přesun pacienta do „vanových“ nosítek a následně transport z balkonu v pátém nadzemním podlaží na záchranném koši žebříku k sanitnímu vozidlu. Pacienta překládáme do sanity a následně se vracíme zpět na základnu.