Ve čtvrtek 15. dubna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na záchranu osoby s AED, kolaps osoby a bezvědomí. K zásahu do ulice ČSA vyjíždíme s velitelským automobilem VEA Škoda Octavia a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase v čase 19:28 hodin. Po příjezdu na místo události zjišťujeme, že osoba, které poskytovali příbuzní první pomoc dle telefonické asistované neodkladné resuscitace (TANR) přes telefon od operátorky Zdravotnického operačního střediska, je již při vědomí ale dost zmatená. Provádíme další ošetření a sledování zdravotního stavu osoby až do příjezdu posádky RV a RZP Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Zraněná osoba je následně předána do péče zdravotnickým záchranářům.