V pondělí 7. června vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do ulice Nejdecká vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 13:08 hodin. Na místě zásahu zjišťujeme rozsah úniku na pozemní komunikaci. Na místě spolupracujeme s městskou policií a Policií ČR. Velitel zásahu na základě výsledků průzkumu vyžaduje na operačním středisku vyslání dalších sil k řešení situace. Olejová skvrna vede z Chodova až do Nové Role. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru vysílá na místo jednotku hasičů Nová Role a také vyžádá spolupráci správce komunikace Údržbu silnic Karlovarského kraje. Zásah byl ukončen hodině a půl od výjezdu.